Beauty by Dina

'Be happy , inside & out'

28

Frans Vanderlindenlaan 17, Courtrai BE-8500

Salon - Beauty by Dina
Salon - Beauty by Dina
Salon - Beauty by Dina
Salon - Beauty by Dina
Salon - Beauty by Dina
Salon - Beauty by Dina

Informations importantes

Welkom op onze gloednieuwe boekingspagina! Hoe maak ik een afspraak?  
1. Registreer je bovenaan rechts via LOGIN als klant via facebook of een e-mailadres (kies een makkelijk wachtwoord). 

2. Selecteer de dienst die je wenst en dan geeft het systeem jou de eerst mogelijke datum. Ben je niet 100% zeker of je deze dienst wenst, bel dan gerust even naar het salon voor meer info op het nummer 0485535975

3. Zodra jouw afspraak is geboekt, ontvang je een mail met de bevestiging hiervan. 24 uren voor de afspraak ontvang je een persoonlijke sms ter herinnering. -> op MIJN PROFIEL bovenaan rechts kan je steeds kijken wanneer jouw volgende afspraak staat geboekt. Hier kan je ook zelf jouw afspraak verplaatsen of tot 48 uur vooraf de afspraak annuleren.  

Groetjes van Dina

Prestations

category-icon
Toutes les prestations
category-icon [object Object]
Soins du visage
category-icon [object Object]
Épilation
category-icon [object Object]
Ongles, Mains & Pieds
category-icon [object Object]
Massage & Spa
category-icon [object Object]
Sourcils et maquillage

MADERO THERAPY

Brazilian maderotherapy

À partir de 45 €

Madero therapy anti celulite

À partir de 55 €

Relax massage

60 €

VF-100 behandeling ( vermindert cellulitis)

À partir de 30 €

ONTHARING LYCON

Onder of bovenbenen Lycotec wax (geschikt voor spataderen)

35 €

Volledige benen lycotec (geschikt voor spataderen)

45 €

PEDICURE

Spa pedicure

55 €

Brazilian maderotherapy

À partir de 45 €

Madero therapy anti celulite

À partir de 55 €

Relax massage

60 €

VF-100 behandeling ( vermindert cellulitis)

À partir de 30 €

Description

Hi beauty! 

Welkom bij Beauty By Dina, blij jou hier te zien! 

Graag stel ik me kort even voor.. 

Mijn naam is Dina. Al meer dan 10 jaar hou ik mij bezig binnen de schoonheidsbranche. Mijn passie voor schoonheid en samenwerking met vrouwen was er al atijd. Dit is dan ook de reden waarom ik altijd al droomde voor een eigen salon. Een salon waar ik vrouwen de beste versie van hun zelf kan laten ontdekken. 

Daarom besloot ik om in bijberoep aan de slag te gaan met mijn eigen project. Ik ben ervan overtuigd dat elke vrouw zelfzorg verdient en dat het dé manier is om te beginnen stralen, zowel vanbinnen als vanbuiten. Tijdens mijn diverse opleidingen en trainingen (zoals bijvoorbeeld: 'Lesley Ann Poppe' bij 'Beauty Medical Academy') leerde ik werken met verschillende kwalitatieve technieken en producten. Voor alle afgelegde opleidingen heb ik dan ook een diploma ontvangen! 

In deze thuissalon kan je terecht voor wimperextensions, wenkbrauwbehandelingen, suikerontharing, ontharing met lycon, pedicure, madero therapie en manicure/kunstnagels. Waar je ook voor kiest, zal ik ervoor zorgen dat je tevreden het salon verlaat.  

Ik neem graag alle tijd zodanig dat jouw wensen vervuld worden. In mijn salon staan rust, vertrouwen en vriendelijkheid centraal.  

Heb je nood aan 'me-time'? Dan ontvang ik je heel graag in mij beautyssalon! 

'Be happy, inside & out' 

Een extraatje: je kunt gratis parkeren voor de deur, en achter bouw!

Informations

Heures d'ouverture
Contact
Lundi - Mercredi10:00 - 22:00
Jeudi09:00 - 22:00
Vendredi10:00 - 22:00
Samedi - Dimanche12:00 - 20:00
Contact

Frans Vanderlindenlaan 17,

Courtrai BE-8500

BE0799743620

0032485535975
Ouvrir Facebook
Ouvrir Instagram

Commentaires(28)

Trier par

Ce salon a 28 avis vérifiés par Salonkee. Si vous avez réservé un rendez-vous en ligne dans ce salon, nous vous encourageons à partager votre expérience en laissant un avis et ainsi permettre à d'autres clients d'en savoir plus sur les prestations proposées.

Détails
Résultat final
Ambiance
Personnel
Note Moyenne 4.9
5 étoiles(25)
4 étoiles(3)
3 étoiles(0)
2 étoiles(0)
1 étoile(0)
Eva

Heel blij dat ik BeautyByDina gevonden heb. Mijn wimpers alsook nageltjes laten doen door haar en heel blij mee. Ze is ook heel aangenaam om bij te zitten, de tijd gaat supersnel. She’s the best! En ze begrijpt wat je wilt en wat je bedoelt, thanks for everything Dina! 💕💕💕💕

23.07.2025
Vérifié
Beauty by Dina a répondu:

Dag Eva Dank je wel voor je lieve woorden, ik geniet echt van elke klant met wie ik werk.🥰❤️ Tot binenkort Dina🥰

natascha

Eerste keer dat ik naar Dina ging en super tevreden! Mooie keuze kleurtjes, werkt alles tot in detail af en super gastvrij! Ik ga zeker nog terug!

23.07.2025
Vérifié
Beauty by Dina a répondu:

Dag Natascha Bedankt van hard❤️ Alltijd welkom 🤗 Tot volgende keer Grt van Dina

Patricia

Heel vriendelijk en heel tevreden met resultaat.

22.07.2025
Vérifié
Beauty by Dina a répondu:

Bedankt Patricia❤️ Welkom. 🤗

Anouk

Super vriendelijk, heel professioneel. Mijn nagels zijn terug top!

18.07.2025
Vérifié
Beauty by Dina a répondu:

Bedankt voor je bezoek💫 Tot volgende keer Dina

Hilde

In februari had mijn nagelstyliste op het laatste moment afgebeld. Ik moest op korte termijn op zoek naar iemand die mijn nagels kon bijwerken. Zo kwam ik bij Dina terecht. Dina is heel vriendelijk, neemt haar tijd en werkt heel precies. Zij raadde mij Biab aan om mijn nagels te beschermen en te ve...

6.07.2025
Vérifié
Beauty by Dina a répondu:

Heel erg bedankt voor je bezoek ik ben ook super blij met het eindresultaat ❤️ !

Nina

Ik heb tijdens de feestdagen mijn nagels laten doen bij Dina en was heel blij met het resultaat. Ik zal zeker nog eens terugkomen!

22.01.2025
Vérifié
Beauty by Dina a répondu:

Bedankt Nina Altijd welkom 🥰🫠💫